ATTENTION: Please enable Javascript in your browser for full site functionality.
Skip to navigation Skip to main content Skip to footer

Pazarlama ve Satış

İş ortaklarımıza pazarlama ve satış desteği sunuyoruz.

İş ortaklarımıza pazarlama ve satış desteği sunuyoruz.

Firmanıza özel satış ve pazarlama çözümleri

Eczacılarla etkileşim kurmak ve eczanede varlığınızı güçlü bir şekilde hissettirmek, marka bilinirliğini ve satışları artırmak için önemli faktörlerdir. Alliance Healthcare olarak global erişimimiz ve eczane satış ekibimizle, pazarlama ve satış faaliyetlerinizi en üst düzeye çıkarmanız için ideal bir ortaklık sunuyoruz. Satış kampanyaları yürütmekten müşteri segmentasyonuna kadar ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmeye yarayan geniş yelpazede hizmetlerimiz mevcuttur.

 

 

Satış desteği

Ülke geneline yayılmış geniş satış ekibimiz, eczanelerin düzenli ihtiyaçlarını karşılar ve tedarikçiler tarafından düzenlenen kampanyalardan faydalanmalarını sağlar. Ayrıca yeni çıkan ürünler konusunda eczanelere bilgi verir ve penatrasyonu artırmaya katkı sağlar. Skills in Healthcare sözleşmeli satış ekibi, firmanıza özel telefonla pazarlama ve satış hizmetleri ile penetrasyon, satış artırma ve ürün lansmanlarında destek veri

 

Pazarlama ve eczacı eğitimleri

Tedarikçilerimizi ve eczacıları bir araya getirdiğimiz platformlar, Fırsatlar Kulübü ve benzeri araçlar ile pazarlama faaliyetlerine katkı sağlarız. Öte yandan, Alphega, eczane içi dönemsel kampanyalar ile markanızı destekler ve şirketinize marka tanıtım fırsatları sunarken kategori büyümesini hızlandırır. Yine Alphega aracılığıyla sunulan eczacı eğitimleri ürün önerilerini artırmak ve eczane çalışanlarının profilini yükseltmek için idealdir.

Müşteri segmentasyonu

Alliance Healthcare, kapsamlı eczane erişiminin yanı sıra Alphega'nın da desteğiyle derin sektör bilgisi sağlar. Ürün lansmanlarınızı başarılı kılmak ve satışlarınızı artırmak için müşteri önceliklerini en iyi duruma getirmenizi sağlayan araştırmaları firmanıza fayda sağlamak üzere kullanıyoruz. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel, ticari avantajlar sunuyoruz.

 

Find Alliance Healthcare in your country

Uzmanlarımızla iletişime geçin

Gizlilik bildirimimizi okuyun