ATTENTION: Please enable Javascript in your browser for full site functionality.
Skip to navigation Skip to main content Skip to footer

Tedarik zincirinde etkin çözümler sunuyoruz.

Tedarik zincirinde etkin çözümler sunuyoruz.

Satış ve dağıtım hizmetlerinde uzmanlık

Alliance Healthcare, tedarik zincirinizin etkin yönetimi için çalışabileceğiniz en iyi iş ortağıdır. Gerek yerel gerek uluslararası alandaki lojistik uzmanlığı ile birlikte size yenilikçi çözümler sunar. Türkiye'de 35 yıllık deneyim ile köklü geçmişi ve sunduğu hizmet çözümleri ile işletmenizi çeşitli alanlarda destekleyecek geniş bir deneyime sahiptir.

Pazar penetrasyonu

Alliance Healthcare Türkiye, 81 dağıtım noktası ile ülke genelindeki tüm eczanelere hizmet vermekte olup ulusal erişim imkanı sağlar. Aktif hizmet verdiğimiz 19.000 eczaneye erişerek dağıtım ağınızı hızlı bir şekilde oluşturabilir, bu sayede ürününüzün uygun koşullarda hasta ve tüketicilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Dağıtım kanalları

Kalite odaklı yaklaşımımızın lojistik uzmanlığımız ile bir araya gelmesiyle ürünlerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde eczaneler aracılığıyla hasta ve tüketicilere ulaşmasını sağlarız. Alliance Healthcare Türkiye,  sektördeki 35 yıllık tecrübesi ve yaklaşık 146.000 metrekarelik depo dağıtım alanı ile en ideal iş ortağınızdır.

Alphega Eczane

Alliance Healthcare, Avrupa'nın önde gelen bağımsız eczane topluluğu olan Alphega'ya erişebilmenizi mümkün kılar. Bu kapsamda, danışmanlık, tanzim teşhir ve eğitim hizmetleri ile tedarikçinin ve eczanenin satışlarının artmasına destek olur. Tedarikçilerin hasta ve tüketicilere ürünlerini daha iyi koşullarda ulaştırabilmesi, eczanelerin etkinliğinin ölçümlenmesi için Gizli Müşteri uygulamasını sunar.

Tedarikçi İlişkileri

Üretici ve tedarikçiler ile olan işbirliğimizin sürekliliğini sağlamak için, her bir tedarikçiye özel olarak bir ticaret uzmanı görevlendiririz. Ayrıca üretici ve tedarikçilerimiz ile her seviyede düzenli görüşmeler yaparız. Öte yandan, tedarikçilerin sipariş verme, raporlama, nama sipariş ve benzeri süreçlerini elektronik ortamda takip etmelerine imkan sağlarız

 

Find Alliance Healthcare in your country

Bir sorunuz mu var?
Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gizlilik bildirimimizi okuyun