ATTENTION: Please enable Javascript in your browser for full site functionality.
Skip to navigation Skip to main content Skip to footer

Alphega

Fark yaratan hizmetlerimiz ile yanınızdayız...

Fark yaratan hizmetlerimiz ile yanınızdayız...

Alphega Dergi

Alphega Hakkında

Alphega, serbest eczacıların kendilerini ve eczanelerini geleceğe taşıması adına kurulmuş bir eczane danışmanlık hizmet konseptidir. Alphega çalışmalarına 2001 yılında Fransa’da başlamıştır. Kuruluş amacı, örnek oluşturacak bağımsız bir eczane modeli geliştirerek Avrupa’daki toplumların sağlık kalitesinin artmasına katkıda bulunmaktadır. Alphega bugün, Avrupa genelinde Çek Cumhuriyeti, Fransa, İtalya, Hollanda, İspanya, Almanya, İngiltere, Romanya, Portekiz ve Türkiye olmak üzere, 10 ülkede yaklaşık 10.000’den fazla üyesi bulunan büyük bir aile haline gelmiştir. Türkiye’deki faaliyetlerine 2014 yılında başlayan Alphega, bugün ülkenin 23 ilinde 600’den fazla eczaneye hizmet vermektedir.

Eczacının toplumun en yakın sağlık danışmanı olduğu fikrini sonuna kadar savunan Alphega, eczacıların profesyonel gelişimi ve bulunduğu çevrede daha da güçlenmesi için hizmetlerini sürekli yeniler. Alphega, 360 derece bakış açısı ile eczanelerin iş performansını ve kalite standartlarını yükseltirken, üyelere özel sunulan hizmetler, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımıyla eczane gelişimine sürekli katkıda bulunmayı hedefleyen özel bir hizmet konseptidir.

Hizmetlerimiz

Alphega, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip hizmetleri ile eczacıların yanında…

Danışmanlık Hizmetleri; Eczanede etkinlik ve verimliliğin artırılması adına profesyonel destek sağlar.

Pazarlama ve Perakende Aktiviteleri; Sezonluk kampanyalar (fark yaratan pazarlama materyalleri ile birlikte), Tanzim Teşhir uygulamaları, Kategori Yönetimi, Alphega Dergi (son tüketiciye sunulan sağlık dergisi) vb aktiviteler ile müşteri memnuniyetinin artmasına katkıda bulunur.

Gizli Müşteri; Gelişim alanlarının tespiti ve buna bağlı aksiyon planları oluşturularak hizmet kalitesinin ölçümlenmesi ve müşteri bağlılığının artırılmasına katkı sağlar.

Alphega Akademi; Eczacı ve eczane çalışanlarının mesleki ve profesyonel gelişimine katkı sağlayacak özel eğitim programlarını içerir. Eğitimler, çevrimiçi platformlarda veya eczane içinde birebir gerçekleşir. Alphega, eğitim ve gelişimin sürekliliğini ön planda tutar.

Rekabetçi Ticari Avantajlar; İlaç dışı alımlarında Alphega üyelerine özel ek kazanç ile ticari beklentileri karşılar.

 

Diamond Hizmetler

Alphega Diamond üyelerine özel ek hizmetler;

Stok Sayımı Hizmeti

Bırakın ürün stoklarınızı profesyonel firmalar aracılığı ile biz sayalım. Sayım sonrasında danışmanlarınız ile sayım analiz raporlarınızı değerlendirmenize destek verelim.

Diamond Eğitimler

Sadece Diamond üyelere özel tasarlanmış kişisel ve mesleki eğitim, gelişim programları


 

Alphega Dergi Yazarlığı

Sesiniz ve isminiz tüm Türkiye’ye ulaşabilir…

Crossist

Dijital ve inovatif yaklaşımlar ile çapraz satışlarınızı güçlendirin!

Sektörel işbirlikleri  ile Alphega üyelerine özel avantajlı fırsatlar

Eğer Alphega üyesiyseniz, Garanti Bankası Ticari Kart ile yapacağınız harcamalarınızı taksitlendirebilir veya erteleyebilirsiniz! Ve Alphega’ya özel sunulan daha fazla fırsatlardan faydalanabilirsiniz…

Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Eczane işletmeciliği ve mesleki konularla ilgili hukuki süreçlerde sorularınızı Hukuk departmanımız yanıtlıyor…  

Alphega’ya Nasıl Üye Olabilirim?

Eğer siz de profesyonel ve yenilikçi bir destek almak veya Alphega hakkında daha detaylı bilgi edinmek  isterseniz iletişim@alphega.com.tr adresine mail atarak veya web sitemizde yer alan iletişim telefonlarını arayarak  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Find Alliance Healthcare in your country

Alphega hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Gizlilik bildirimimizi okuyun