ATTENTION: Please enable Javascript in your browser for full site functionality.
Skip to navigation Skip to main content Skip to footer

Katma değerli hizmetlerimiz ile eczacıları destekliyoruz.

Katma değerli hizmetlerimiz ile eczacıları destekliyoruz.

Dağıtımdan daha fazlası...

Alliance Healthcare olarak, bir eczanenin işletilmesi için ilk bakışta görünenden çok daha fazlasının gerektiğini biliyoruz. Değişen sağlık sektörü ve hasta beklentileri gözetildiğinde eczane işletmesinin ve eczacının sağlık danışmanlığı rolünün gerekliliklerinin yerine getirilebilmesi için size özel çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda, eczanenizi farklı alanlarda desteklemek için tasarlanmış katma değerli hizmetler sunuyoruz.

 

Eczane Yönetimi

Alliance Healthcare, eczanenizi bir işletme olarak yönetmenize de yardımcı olabilir. Alphega'nın hizmetleri kapsamında, mentorluk desteği, tanzim teşhir uygulamaları ve eğitimler ile tedarikçinin ve eczanenin satışlarının artmasına destek olur. Tedarikçilerin hasta ve tüketicilere ürünlerini daha iyi koşullarda ulaştırabilmesi, eczanelerin etkinliğinin ölçümlenmesi için Gizli Müşteri uygulamasını sunar.

Hasta Desteği

Hastalarınıza dağıtımla sınırlı kalmayan bütüncül bir destek sağlamanız için size destek verebiliriz. Alphega aracılığıyla eczacılar ve eczane personeli için iç eğitimler vererek müşterilerinize özelleştirilmiş hasta desteği sunmanızı sağlıyoruz.

Fırsatlar Kulübü

Fırsatlar Kulübü ile eczane ve üretici firmaları bir çatı altında toplayarak, çeşitli oyunlar ve eğitim odaklı mecralar ile mevcut çalışma şartları üzerine ilave getiri sağlayan bir sadakat programı sunuyoruz.Find Alliance Healthcare in your country

Katma değerli hizmetlerimiz için Alliance Healthcare ile iletişime geçin.

Gizlilik bildirimimizi okuyun