ATTENTION: Please enable Javascript in your browser for full site functionality.
Skip to navigation Skip to main content Skip to footer

Hakkımızda

Türkiye'nin en büyük toptan ilaç, satış ve dağıtım yapan şirketlerinden biriyiz...

Türkiye'nin en büyük toptan ilaç, satış ve dağıtım yapan şirketlerinden biriyiz...

Hakkımızda

Avrupa'da 11 ülkede faaliyet gösteren Alliance Healthcare, eczanelere ve tedarikçilere toptan ilaç satışı, lojistik hizmetleri ve yenilikçi sağlık hizmeti çözümleri sunan lider bir şirkettir.

Alliance Healthcare Türkiye, 35 yıllık deneyim ile Türkiye'de toptan ilaç satış ve dağıtımı yapmaktadır, çok yönlü toptancılık hizmetleri sunar. Ülke genelindeki 81 dağıtım noktasından, yaklaşık 19.000 eczaneye hizmet vermekte olup, yerel pazardaki 35 yıllık deneyimi ile Türkiye'nin önde gelen ilaç, medikal, sağlık ve güzellik ürünleri dağıtıcısıdır. Şirket, eczane ve tedarikçiler ile ortaklık prensibi ile çalışarak kendini sağlık sektörünün geliştirilmesine adamıştır. Türkiye çapındaki eczanelere günde birkaç kez yapılan servis ile üst düzeyde sunulan hizmetlerin yanı sıra paydaşlarına Alphega Eczane, Skills in Healthcare ve daha birçok katma değerli ticari ve profesyonel destek hizmetleri de sunmaktadır.
 

Ne yapıyoruz?

Ne yapıyoruz?

İster ilaç ister tüketici sağlığı şirketi veya bir eczacı olun, Alliance Healthcare size en uygun sağlık hizmeti çözümlerini sunar.

Diğer yenilikçi çözümlere bakın
Misyonumuz ve değerlerimiz

Misyonumuz ve değerlerimiz

Daha sağlıklı ve mutlu bir dünyaya ilham verme hedefimiz değerlerimize de yansır: güven, özen, yenilikçilik, ortaklık ve adanmışlık.

Daha fazlasını keşfedin
Hikayemiz

Hikayemiz

Alliance Healthcare, geçmişi 100 yıldan fazla süreye dayanan toptan ilaç satışı ve sağlık hizmetleri uzmanlığını sürdürmektedir.

Tarihimizi Keşfedin
Kurumsal sosyal sorumluluk

Kurumsal sosyal sorumluluk

Topluma karşı sorumluluğumuzu ciddiye alıyoruz; sosyal, çevresel ve ekonomik açıdan sürdürülebilir iş uygulamalarını tercih ediyoruz.

Çalışmalarımızı görün
Find Alliance Healthcare in your country

Bir sorunuz mu var?
Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gizlilik bildirimimizi okuyun