ATTENTION: Please enable Javascript in your browser for full site functionality.
Skip to navigation Skip to main content Skip to footer

Ne Yapıyoruz?

Toptan ilaç satışı ve dağıtımını en kapsamlı şekilde yapıyoruz.

Toptan ilaç satışı ve dağıtımını en kapsamlı şekilde yapıyoruz.

Ne yapıyoruz?

Alliance Healthcare, ilaç üreticileri, eczaneler, doktorlar, sağlık merkezleri ve hastaneler için uluslararası bir odak noktasıdır. 11* ülkedeki 306* dağıtım merkezinden her yıl 115.000*'in üzerinde eczane, doktor, sağlık merkezi ve hastaneye sunduğu hizmetler ile sağlık alanında Avrupa'daki en büyük toptan ilaç satış ve dağıtım şirketlerinden biridir.

 

Çözümlerimiz

Alliance Healthcare, tedarik zincirinin başından sonuna kadar çok çeşitli çözümler sunar. Üretici veya tedarikçiyseniz, sizi iş süreçlerinizin farklı aşamalarında destekleyebiliriz.

Eczacıysanız, çözümlerimiz ilaç satış ve dağıtımından eczane yönetimine kadar işletmenizin her alanını destekleyebilir. Müşteri memnuniyetini artırmak, hastalara verdiğiniz desteği en iyi duruma getirmek, sağlık danışmanlığı rolünüzü desteklemek için tasarlanmış çeşitli hizmetler sunuyoruz.

 

*31 Ağustos 2020 tarihi itibariyle

Alliance Healthcare markaları

Toptan İlaç Satışı Bölümü, sağlık hizmetleri tedarik zincirinde A'dan Z'ye çözümler sunmak için tasarlanmış farklı hizmet ve ürün markalarına sahiptir.

Alliance Healthcare

Alliance Healthcare, temel ilaç ve sağlık ürünleri toptan satış ve dağıtım hizmeti sunar ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin çoğunda sektöründeki pazar payında ilk üç sırada yer alır.

Skills in Healthcare

Skills in Healthcare, marka büyümesini desteklemek için telefon ile satış, çapraz satış ve analizler dahil olmak üzere tedarikçiler ve eczaneler için pazarlama ve satış çözüm hizmetleri sağlar.

Alphega Pharmacy

Avrupa'nın önde gelen bağımsız eczaneler topluluğu olan Alphega Pharmacy, 10 ülkede 7200'ü aşkın eczaneyi destekler; eczacılar, tüketiciler ve üreticiler için farklı çözümler sunar.

Alvita

Alliance Healthcare’in ürün markalarından biri olan Alvita, eczane kalitesinde uygun fiyatlı hasta bakım ürünleri ile aynı kategoride sektörün önde gelen markalarına cazip bir alternatif sunar.

Find Alliance Healthcare in your country

İşletmeniz için sağlayabileceğimiz sağlık çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Gizlilik bildirimimizi okuyun