ATTENTION: Please enable Javascript in your browser for full site functionality.
Skip to navigation Skip to main content Skip to footer

Alphega

Eczanelere iki farklı yönden destek veriyoruz.

Eczanelere iki farklı yönden destek veriyoruz.

Avrupa’nın önde gelen bağımsız eczane topluluğu

Alliance Healthcare’in bir hizmet markası olan Alphega, eczacılara sağlık hizmetleri sağlayıcısı ve girişimci olarak iki rolde destek olmak, hasta desteğini en iyi duruma getirmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için tasarlanmış geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Siz de Avrupa çapında on farklı ülkede 7200'den fazla üyesi olan Alphega'nın çeşitli çözümlerinden yararlanabilir, eczanenizin gelişimi için bizden destek alabilirsiniz. 

Eczane destek hizmetleri

Pazarlama ve kategori yönetimi tavsiyeleri ile beraber satış noktası (POS) etkisini en üst düzeye çıkarmak için özel bir planogram da dahil olmak üzere eczanenize danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Eczanelerin hasta ve tüketicilere daha iyi hizmet verebilmesi, sunduğu ürün ve hizmetlerin ölçümlenmesi için Gizli Müşteri uygulamasını sunuyoruz.

Profesyonel eğitim ve hasta desteği

Alphega, eczacıların sağlık danışmanlığı görevini daha iyi yerine getirebilmeleri için ihtiyaç duydukları araçları sağlamaya odaklanmış, kapsamlı bir eğitim yelpazesi sunar. Ayrıca Alphega’nın proaktif eğitim sistemi, kilo yönetimi, diyabet ve sigarayı bırakma gibi konularda pratik eğitim modülleri içerir ve hastalarınızın ihtiyaçlarını önceden belirlemenize yardımcı olur.

E-öğrenme

Alphega'nın mesleki eğitim hizmetlerine ek olarak, çeşitli e-öğrenme programlarına erişme imkanına da kavuşacaksınız. Bu e-öğrenme kaynakları, eczane çalışanları nezdinde daha fazla yetkinlik oluşturmaktan, hastalarınıza sunabileceğiniz tavsiye kalitesini en iyi hale getirmeye kadar geniş bir ölçekte eğitimler sunar.

Eczane yönetimi desteği

Ticari satış yönetimi, personel yönetimi ve tedarikçi görüşmeleri gibi konularda size destek ve tavsiyeler sunan Alphega, eczane mentorluk hizmetleri de vermektedir. Ayrıca rekabet üstünlüğü elde etmenize yardımcı olabilecek pazar verilerini edinmeye yönelik avantajlar ile giderek zorlaşan pazar koşullarına uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Find Alliance Healthcare in your country

Avrupa eczane topluluğuna katılmanın avantajlarını keşfedin.

Gizlilik bildirimimizi okuyun