Beylikdüzü Şubesi hizmete girdi

01.10.2016

İstanbul Avrupa yakasında, ağırlıklı olarak Trakya bölgesindeki 1100 eczaneye hizmet verecek olan AllianceHealthcare Beylikdüzü Şubesi geçtiğimiz ay hizmete girdi.   

Ülke geneline yayılmış 68 dağıtım noktasından yaklaşık 16.500 müşteriye hizmet veren Alliance Healthcare, ecza depolarına bir yenisini daha ekledi.  Faaliyetlerine geçtiğimiz ay aşlayan AllianceHealthcare Beylikdüzü Şubesi, Tekirdağ ve Kırklareli cep depoları ile birlikte Avrupa yakasının Trakya bölgesinde faaliyet gösteren yaklaşık 1100 eczaneye hizmet sunuyor. 

WBA İş Güvenliği Standartlarına göre kurulmuş olan Beylikdüzü Şubesi, yaklaşık 5000 m2 alan üzerinde 1500 paletlik depolama alanı ve 600 m3?lük soğuk hava deposuna sahip. Sipariş sisteminde otomasyonu sağlayan `Akıllı Konveyor? sisteminin de kurulduğu şube, ilaç ve ilaç dışı alanında oldukça geniş bir ürün çeşitliliğini bünyesinde barındırıyor.

Beylikdüzü Şubesi, GDP (Good Distribution Practices ? İyi Dağıtım Uygulamaları)  gerekliliklerine uygun altyapısı ve yüksek depolama kapasitesi sayesinde müşterilere en iyi hizmet kalitesini sunmayı amaçlıyor.