Gizlilik Politikası

Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş. ziyaretçilerinin gizlilik haklarına saygı duyar. Bu nedenle Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş. internet sitelerini nasıl işlettiği ve bu sitelerde ne tip bilgiler topladığı konularında sizi bilgilendirmek amacıyla bu Gizlilik Politikası'nı geliştirdi. 

Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş., internet sitelerine giren ziyaretçilerin internet üzerinden verdikleri bilgiler ve bu bilgileri nasıl kullandığı konusunda endişeleri olduğunu anlamaktadır. Bu nedenle, Gizlilik Politikası bu endişeleri gidermeyi ve ne tür kişisel bilgiler toplayabileceği ve bu bilgileri nasıl kullanabileceği konularında bilgi vermeyi hedeflemektedir.
 
Gizlilik Politikası hem Türkiye Cumhuriyeti yasalarına hem de uluslararası yasalar ve şartlara uygun olarak hazırlanmıştır. Bu Politika'yı arada bir güncelleyebilir; bundan dolayı bu linke dönemsel olarak girmeniz tavsiye edilir.
 
Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş.
İnternet Sitelerinde Toplanan Kişisel Bilgiler
Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş. internet siteleri, sadece sizin gönüllü olarak internet sitesi üzerinden veya internet sitesinden gönderilen e-mail içinde sağlayacağınız kişisel kimlik bilgilerini toplayacaktır. Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş. internet sitelerinin, verilen bilgileri üçüncü kişilere satması söz konusu değildir. Gönüllü olarak verilen bilgiler, Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş. internet sitelerinin kendi iç kullanımına tahsis edilecektir.
 
Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş.
Topladığı Kişisel Bilgileri Nasıl Kullanır? 
Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş. internet siteleri, kişisel bilgileriniz istenmeden önce bu bilgilerin kullanımı hakkında bir açıklama sağlamaktadır. Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş. internet siteleri, gönüllü olarak verdiğiniz kişisel bilgileri toplaması, takip etmesi ve işleme koyması için üçüncü şahıslara yetki verebilir. Bu yetkili ile üçüncü şahıslar internet sitelerimiz aracılığıyla verdiğiniz bilgileri gizli ve güvenli bir şekilde korumayı taahhüt etmişlerdir.

Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş. internet sitelerinden bazıları, özel servislere ulaşabilmeniz ve internet sitesi üzerinden iletişimde bulunabilmeniz için kişisel bilgilerinizi vererek internet üzerinden kayıt yaptırmanızı isteyebilir. Alliance Healthcare Yatırım Holding A.Ş. internet siteleri kayıt formu, sizden kişisel bilgilerinizi vermenizi talep ediyorsa bu kişisel bilgileriniz değişik amaçlar için kullanılabilir; örneğin sizinle irtibata geçmek veya size, çalışanlarınıza veya iş yaptığınız kişilere interaktif eğitim sunmak gibi.