Eczaneler

Eczanelere sunduğumuz hizmetler, Alliance Healthcare olarak yaptığımız işlerin odak noktasındadır. Bu hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirerek, eczacılara müşterileri ve hastalarına sundukları hizmet yelpazesini geliştirmeleri için destek oluruz. 
 
Alliance Healthcare Türkiye, yaklaşık 30 yıllık geçmişinde her zaman eczanelerin gelişimini desteklemiş olup, daima eczacıların gündelik beklentilerini, ihtiyaç ve gereksinimlerini yerine getirmeye odaklanmıştır. 
 
Size nasıl destek verebiliriz? 
Günde birkaç kez gerçekleştirilen sevkiyat hizmetlerimize ek olarak, eczanelerin hastalarına sundukları hizmetleri geliştirmelerine yardımcı olurken, işletmelerini başarılı bir şekilde yürütmelerini mümkün kılacak şekilde kapsamlı bir destek sağlarız.   
 
Bu destek aşağıdaki hizmetleri içermektedir; 
  • Elektronik fatura: Artık faturalarınız otomatik olarak sisteminizde; siparişinizi internet üzerinden verebilir ve faturanızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
  • Alphega Pharmacy: Serbest eczacıların Avrupa çapında oluşturduğu öncü sistem
  • Fırsat Günleri: Şirketin geleneksel satış faaliyeti olan Fırsat Günleri, eczacıların tedarikçiler ile bir araya geldiği ortak bir platformdur. Etkinlik süresince, eczacılara eğitim seminerlerinin yanı sıra özel satış şartları ve promosyonlar sunulmaktadır.
  • İletişim Hattı: Alliance Healthcare Türkiye nin eczanenize sunabileceği hizmetlere dair daha kapsamlı bilgi edinmek üzere bizi arayın: 444 70 70

Bize Ulaşın

Alliance Healthcare olarak eczacılarımıza sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için satış temsilcinizi ya da 444 70 70 no'lu iletişim hattını arayabilir, musteri.hizmetleri@alliance-healthcare.com.tr adresine mail atabilirsiniz.