Alvita

Alvita, Alliance Healthcare tarafından sadece eczanelerde satılmak üzere geliştirilmiş olan yüksek kaliteli, güvenilir ürünler sunan ve hem eczacılar hem de hastaları için yüksek kârlı çözümler üreten ilaç dışı sağlık ürünleri yelpazesidir.

Alvita olarak, ürünlerimizi tedarik etme konusunda son derece titiz davranırız. Sunduğumuz ürünlerin güvenle tavsiye edilebilmesi için, tedarikçilerimizi hem kalite hem de etik standartlarına göre seçeriz.

Alliane Healthcare'in bir müşterisi olmak esnek sipariş ile düzenli sevkiyat hizmetlerinden yararlanarak, müşteri hizmetlerinde tek bir kontak ile çalışmanın rahatlığını sağlar.  

Neden Alvita?

Ürün porföyü: Alvita, Türkiye'de sargı bezleri ve sağlık ürünleri kategorilerinde 21 farklı ürün sunmaktadır. Sargı bezleri serimizde, bandajlardan gazlı bezlere kadar birçok farklı ürün bulunmaktadır. Sağlık ürünleri kategorimizde ise tüm aile bireylerinin kullanabileceği farklı ürünler yer alır.

Fiyat: Rekabetçi ticari koşullarımız ile kâr marjlarınızı sağlıklı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Alvita, Walgreens Boots Alliance'ın ölçek ve uzmanlığını kullanarak, ürünlerini her zaman üst segmentteki markalı ürünlerin altında fiyatlandırmayı hedefler. Çünkü kaliteli sağlık ürünlerinin herkes tarafından erişilebilir olması bizim için önemlidir. 

Hizmet: Dağıtımı Alliance Healthcare Ecza Depoları tarafından yapılan Alvita ürünlerini, stok dengenizi ve nakit akışınızı koruyacak şekilde istediğiniz miktarlarda sipariş verebilir ve Alliance Healthcare'in düzenli sevkiyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Eczaneye yönelik promosyonlar da ilerleyen zamanlarda eczanelerin hizmetine sunulacaktır.

 

Daha fazla bilgi için lütfen deponuz ile iletişime geçiniz.

 

Email: alvita@alliance-healthcare.com.tr    

Tel:    444 70 70